ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΠΡΟΣ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΚΑΙ ΚΗΔΕΜΟΝΕΣ
ΤΩΝ ΜΑΘΗΤΩΝ ΚΑΙ ΤΩΝ ΜΑΘΗΤΡΙΩΝ ΜΑΣ
Στον επισυναπτόμενο πίνακα φαίνονται οι μέρες και οι περίοδοι που οι καθηγητές/τριες μπορούν να σας συναντήσουν στο σχολείο, για να σας ενημερώσουν για την επίδοση και τη διαγωγή των παιδιών σας. Στους πιο κάτω πίνακες ωραρίων φαίνεται η ώρα έναρξης κάθε σχολικής περιόδου. .
Θα ήταν χαρά μας να σας δεχτούμε στο σχολείο και να συζητήσουμε μαζί σας για την πρόοδο των παιδιών σας..
Μπορείτε να κάνετε λήψη ολόκληρου του αρχείου εδώ.
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ |
ΔΕΥΤΕΡΑ |
ΤΡΙΤΗ |
ΤΕΤΑΡΤΗ |
ΠΕΜΠΤΗ |
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ |
Γεωργίου Δόμνα Μαρία, Διευθύντρια, Βιολόγος |
ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΔΙΕΥΘΕΤΗΣΗ ΡΑΝΤΕΒΟΥ 7.30-13.00 |
||||
ΒΟΗΘΟΙ ΔΙΕΥΘΥΝΤΕΣ Α’ |
|||||
Παπαϊωάννου Γεώργιος, Β.Δ.Α΄, Τέχνης |
|
6η |
|
|
|
Μαννούρης Παναγιώτης, Β.Δ.Α΄, Πληροφορικής |
|
2η |
|
|
|
Δημοσθένους – Σεργίου Κυπρούλα, Β.Δ.Α΄, Φιλόλογος |
|
4η |
|
|
|
ΒΟΗΘΟΙ ΔΙΕΥΘΥΝΤΕΣ |
|||||
Κεδαρίτου – Ανδρέου Παρασκευή, ΒΔ, Μαθηματικός |
1η |
|
|
|
|
Όθωνος Μαρία, ΒΔ, Πληροφορικής |
|
4η -5η |
|
|
|
Κοζάκος Πολύκαρπος, ΒΔ, Φυσικός |
6η |
|
5η |
|
|
Μπαζούκης Αλέξανδρος, ΒΔ, Φιλόλογος |
|
|
|
1η |
|
Αχνιώτη Κρυσταλλένια, ΒΔ, Φιλόλογος |
|
|
|
1η |
|
ΘΕΟΛΟΓΟΙ |
|||||
Χριστοφόρου Ελένη |
5η-6η |
|
|
4η |
|
Κουννούσιης Γεώργιος |
|
|
|
2η |
|
ΦΙΛΟΛΟΓΟΙ |
|||||
Παραδεισιώτη-Καμπούρη Ελένη |
5η |
|
|
|
|
Ματσάγγου Έλενα |
|
|
|
|
1η |
Λοΐζου Αρετή |
|
|
|
|
2η |
Κασουλής Μάριος |
|
|
5η |
|
|
Μακρή – Παντζιαρή Μαρία |
2η |
|
|
|
|
Γιάλλουρου Μαρία |
|
|
|
|
5η |
Χριστοδούλου Παναγιώτα |
|
|
|
|
6η |
Ιωάννου Ελένη |
|
|
|
|
2η |
Νικολάου Μαρία |
|
4η |
|
|
|
Στυλιανού Κυριακή |
|
|
4η |
|
|
Γεωργιάδου Αθηνά |
3η |
|
|
|
|
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΙ |
|
|
|
|
|
Αβραάμ Άννα |
|
|
3η |
|
|
Χατζηιωάννου Μαργαρίτα |
|
|
|
|
1η |
Κωνσταντίνου Φίλιππος |
|
|
5η |
|
|
Επιφανίου Ελπινίκη |
|
|
|
2η |
|
Γιακουμή Βέρα |
1η |
|
|
|
|
Παύλου Παναγιώτης |
1η |
|
|
|
|
ΦΥΣΙΚΟΙ |
|
|
|
|
|
Μηνά Μιχάλης |
|
|
|
1η |
|
Παναγή Ιωάννα |
|
|
5η |
|
|
ΧΗΜΙΚΟΙ |
|
|
|
|
|
Φιλίππου Ζελίνα |
|
|
|
|
2η |
Ανδρέου Ελένη |
|
|
3η |
|
|
ΒΙΟΛΟΓΟΙ: |
ΔΕΥΤΕΡΑ |
ΤΡΙΤΗ |
ΤΕΤΑΡΤΗ |
ΠΕΜΠΤΗ |
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ |
|
Παναγίδης Ανδρέας |
|
|
|
|
2η |
|
Κωνσταντίνου Άντρη |
3η |
|
|
|
|
|
ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ |
|
|
|
|
||
Χριστοφή Μαρίνα |
|
|
4η |
|
|
|
ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ |
|
|
|
|
||
Αμβροσίου Σαλώμη, Αγγλικών |
|
|
|
|
2η |
|
Λοΐζου Λουίζα, Αγγλικών |
|
3η |
|
|
|
|
Χριστοφή Φούρναρη Μαρία, Αγγλικών |
|
4η |
|
|
|
|
Δημητρίου Μαρία, Αγγλικών |
5η |
|
|
|
|
|
Λευκαρίτου Ελενίτσα, Γαλλικών |
|
4η |
|
|
|
|
Γεωργίου Αντρούλλα, Γαλλικών |
3η |
|
|
|
|
|
Παναγή Δώρα, Ρωσικών |
|
3η |
|
|
|
|
Αττίκη Μελπομένη - Μαρία, Ισπανικών |
|
4η |
|
|
|
|
ΕΜΠΟΡΙΚΩΝ |
|
|
|
|
||
Χριστοφόρου Ευδοκία |
|
|
|
4η |
|
|
Ιωάννου Ιωάννα |
|
3η |
|
|
|
|
Τσιακολής Γεώργιος |
|
|
|
5η |
|
|
ΟΙΚΙΑΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ |
|
|
|
|
||
Τζωρακάκη Νίκη-Νηρηϊδα |
|
|
|
|
4η |
|
Τάτα Αγνή |
|
|
4η |
|
|
|
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ |
|
|
|
|
||
Παπαϊακώβου Μαριάννα |
|
|
|
4η |
|
|
Σιδέρης Ανδρέας |
|
5η |
|
|
|
|
Μαρκατοπούλου Φωτεινή |
3η |
|
5η |
|
|
|
ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ: |
|
|
|
|
||
Πουλουπάτης Παναγιώτης |
5η |
|
|
|
1η |
|
Τσίγκης Πόλυς |
|
|
|
|
2η |
|
ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ |
|
|
|
|
||
Πανταρά Γιούλα |
|
|
2η |
|
|
|
Μούσκου Δώρα |
|
5η |
|
|
|
|
Τσικκάς Μιχαήλ |
|
|
3η |
|
|
|
ΜΟΥΣΙΚΗΣ |
|
|
|
|
||
Χατζίκου Χρύσω |
4η |
|
|
|
|
|
Χοίρα-Λαζάρου Βούλα |
3η |
|
|
|
|
|
Κναή Μαριάννα |
|
|
|
3η |
|
|
ΤΕΧΝΗΣ |
|
|
|
|
||
Ζερβού Μαρίνα |
|
|
2η |
|
|
|
Λάμπρου Χριστίνα |
|
4η |
|
|
|
|
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΟΥ |
|
|
|
|
||
Σιούλας Μιχάλης |
3η |
|
|
|
|
|
ΘΕΑΤΡΟΥ |
|
|
|
|
||
Χάματσου Εμιλιάνα |
4η |
|
|
|
|
|
Σ.Ε.Α. |
|
|
|
|
||
Χατζηλοϊζου-Αρμεύτη Μαρίνα |
ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΔΙΕΥΘΕΤΗΣΗ ΡΑΝΤΕΒΟΥ 7.30-13.00 |