• img1
  • img2
  • img3
  • img5
  • img4
  • img6

Πρόγραμμα Επισκέψεων Γονέων

 

 

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΠΡΟΣ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΚΑΙ ΚΗΔΕΜΟΝΕΣ

ΤΩΝ ΜΑΘΗΤΩΝ ΚΑΙ ΤΩΝ ΜΑΘΗΤΡΙΩΝ ΜΑΣ

 

Στον επισυναπτόμενο πίνακα φαίνονται οι μέρες και οι περίοδοι που οι καθηγητές/τριες μπορούν να σας συναντήσουν στο σχολείο, για να σας ενημερώσουν για την επίδοση και τη διαγωγή των παιδιών σας.

Θα ήταν χαρά μας να σας δεχτούμε στο σχολείο και να συζητήσουμε μαζί σας για την πρόοδο των παιδιών σας.

Παρακαλούμε συμβουλευτείτε και το ΩΡΑΡΙΟ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ

 

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΔΕΥΤΕΡΑ

ΤΡΙΤΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ

ΠΕΜΠΤΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ

1

Ερωτοκρίτου Θεοδούλα, Διευθύντρια, Φιλόλογος

Κατόπιν συνεννόησης με τη Γραμματεία

2

Βαρνάβα Γεωργία, ΒΔΑ΄, Φιλόλογος

1η και 2η

       

3

Λύτρας Κώστας, ΒΔΑ΄, Φιλόλογος

3η

       

4

Ζαρίντα Κλεάνθη, ΒΔΑ΄, Αγγλικών

   

3η

   

5

Ιωάννου-Γεωργίου Καλομοίρα, ΒΔ, Φιλόλογος

 

5η

     

6

Αριστείδου Ελευθέριος, ΒΔ, Φιλόλογος

 

6η

     

7

Οικονόμου Μάρκος-Νέμος, ΒΔ, Φυσικός

1η

       

8

Κεδαρίτου-Ανδρέου Παρασκευή, ΒΔ, Μαθηματικός

1η  - 2η

       

9

Όθωνος Μαρία, ΒΔ, Πληροφορικής

1η  - 2η

       

ΘΕΟΛΟΓΟΙ

10

Xριστοφόρου Ελένη

     

5η – 6η

 

11

Περιβάζη Μαργαρίτα

   

4η

   

ΦΙΛΟΛΟΓΟΙ

12

Παπαμαργαρίτη Σωτηρία

 

6η

     

13

Παπαπέτρου-Μιχαήλ Ερμιόνη

     

5η – 6η

 

14

Παραδεισιώτη-Καμπούρη Ελένη

 

6η – 7η

     

15

Βασιλείου Άννα

 

5η

     

16

Βασιλείου Μάριος

1η

7η

     

17

Παπαμάρκου Κωνσταντία

     

5η

 

18

Κασιουλή Μάριος

7η

6η

     

19

Λοΐζου Αρετή

       

2η

20

Χατζηκυριάκου Αναστασία

   

6η

   

21

Κοραή Νικόλ

 

2η

     

22

Γιάλλουρου Μαρία

     

3η ή 5η

 

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΙ

23

Κωστή Ελένη

2η

 

2η

   

24

Αβραάμ Άννα

 

7η

6η

   

25

Καϊττάνη Μαρία

3η

 

4η

   

26

Γερολέμου Χριστάκης

   

1η

   

27

Xαραλάμπους Αγάθη

 

4η

     

ΦΥΣΙΚΟΙ

28

Κατσούλης Σπυρίδωνας

   

1η – 2η

   

29

Φωτιάδης Στυλιανός

   

6η

   

ΧΗΜΙΚΟΙ

30

Λοΐζου Δημητράκης

 

4η

     

31

Aυγουστή Χριστιάνα

     

3η

 

ΒΙΟΛΟΓΟΙ

32

Χαννίδου Νάσια

       

2η

33

Παπασωζόμενου Βασούλα

 

2η

 

1η

 

34

Παναγίδης Ανδρέας

3η

       

ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ

35

Αμβροσίου Σαλώμη, Αγγλικών

4η

       

36

Χριστοφή Φούρναρη Μαρία, Αγγλικών

3η

       

37

Ιασωνίδου Δέσποινα, Αγγλικών

     

1η – 2η

 

38

Λευκαρίτου Ελενίτσα, Γαλλικών

   

3η – 4η

   

39

Μιχαήλ Χρίστος, Ρωσικών

 

2η

     

40

Αλεξανδράκη Φρειδερίκη, Ισπανικών

   

4η

   

ΕΜΠΟΡΙΚΩΝ

41

Περικετάλας Παύλος

   

4η

6η

 

42

Χριστοφόρου Ευδοκία

   

4η

6η

 

43

Τσούκκας Θεόδοτος

     

4η

 

ΟΙΚΙΑΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ

44

Μιχαήλ-Σιαπάνη Αντιγόνη

 

2η

 

2η

 

45

Κωνσταντίνου Μαρκέλλα

     

3η

 

ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ

46

Παπαϊακώβου Μαριάννα

   

4η

   

47

Αδάμου Αλέξανδρος

   

5η

   

48

Σάββα- Ανδρέου Ζωή

       

5η

ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ

49

Αρμεύτη Άντρη

     

2η

3η

50

Πουλουπάτης Παναγιώτης

4η

     

2η

ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ

51

Δαϊκοπούλου – Φιλίππου Μελπομένη

 

2η

     

52

Βασιλείου Σάββας

     

5η

 

53

Ιωάννου Γιαννούλα

 

3η

     

ΜΟΥΣΙΚΗΣ

54

Χρήστου Χριστιάνα

     

3η

 

55

Σολωμού Πέτρος

 

2η

     

ΤΕΧΝΗΣ

56

Ππάσιου Ελπινίκη

6η

       

57

Λάμπρου Χριστίνα

 

5η

     

ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΟΥ

58

Πισιάρα Ελένη

       

5η

ΘΕΑΤΡΟΥ

59

Χάματσου Εμιλιάνα

   

3η

   

Σ.Ε.Α.

60

Χατζηλοϊζου-Αρμεύτη Μαρίνα

Καθημερινά μετά από τηλεφωνική επικοινωνία για διευθέτηση συνάντησης

Εκδηλώσεις

Από την εκδήλωση "Εβδομάδα Κίνησης"

Τελευταία ενημέρωση 28/12/2019

Αλέξης Αδάμου, Καθηγητής Πληροφορικής.

Επικοινωνία

Διεύθυνση: Οδός Δανάκη Χριστοδουλίδη 3,
7700 Πάνω Λεύκαρα

Τηλέφωνα: Γραμματεία : 24342421, 24342754
Τηλεομοιότυπο: 24342768
Ηλεκτρονικό Ταχυδρομείο: gym-lefkara-lar@schools.ac.cy

Σχολική Εφορεία: 24342626
Κρατικό Ινστιτούτο Επιμόρφωσης: 24342986