Περιφερειακό Γυμνάσιο και Λύκειο Λευκάρων
Mon-Fri – 7.30-13.35
Τηλέφωνα: 24342421, 24342754
Τηλεομοιότυπο: 24342768
Μενού

Πρόγραμμα Επισκέψεων Γονέων 2021-22

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΠΡΟΣ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΚΑΙ ΚΗΔΕΜΟΝΕΣ

ΤΩΝ ΜΑΘΗΤΩΝ ΚΑΙ ΤΩΝ ΜΑΘΗΤΡΙΩΝ ΜΑΣ

 

Στον επισυναπτόμενο πίνακα φαίνονται οι μέρες και οι περίοδοι που οι καθηγητές/τριες μπορούν να σας συναντήσουν στο σχολείο, για να σας ενημερώσουν για την επίδοση και τη διαγωγή των παιδιών σας.

Θα ήταν χαρά μας να σας δεχτούμε στο σχολείο και να συζητήσουμε μαζί σας για την πρόοδο των παιδιών σας. Θερμή παράκληση να τηρηθούν τα μέτρα προστασίας από τον covid-19 (χρήση μάσκας – σημείωση του ονόματός σας στο βιβλίο επισκεπτών – τήρηση αποστάσεων).

Παρακαλούμε συμβουλευτείτε και το ΩΡΑΡΙΟ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ

Μπορείτε να κάνετε λήψη ολόκληρου του αρχείου εδώ.

Α/Α
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
ΔΕΥΤΕΡΑ
ΤΡΙΤΗ
ΤΕΤΑΡΤΗ
ΠΕΜΠΤΗ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ
1
Ερωτοκρίτου Θεοδούλα, Διευθύντρια, Φιλόλογος
Κατόπιν συνεννόησης με τη Γραμματεία
2
Παπαϊωάννου Γεώργιος, Β.Δ.Α΄, Τέχνης
2η
3η
 
 
 
3
Μαννούρης Παναγιώτης, Β.Δ.Α΄, Πληροφορικής
 
2η
 
 
 
4
Γαβριήλ Αβραάμ, Β.Δ.Α΄, Σχεδιασμού και Τεχνολογίας
 
2η
 
 
 
5
Αριστείδου Ελευθέριος, ΒΔ, Φιλόλογος
 
 
 
 
1η
6
Κεδαρίτου – Ανδρέου Παρασκευή, ΒΔ, Μαθηματικός
1η
 
 
 
 
7
Όθωνος Μαρία, ΒΔ, Πληροφορικής
 
 
 
2η
 
8
Ζάκου-Κιρκιλλή Λευκή, Β.Δ. Αγγλικών
 
 
3η
 
 
9
Αρμεύτη Μαρίνα, Β.Δ., Φιλόλογος
 
3η
 
 
 
10
Αρσιώτης Παύλος, Β.Δ΄, Μαθηματικών
 
 
6η
 
ΘΕΟΛΟΓΟΙ
11
Xριστοφόρου Ελένη
2η - 3η
 
 
 
 
12
Περιβάζη Μαργαρίτα
 
 
2η - 3η
 
 
ΦΙΛΟΛΟΓΟΙ
13
Παπαμαργαρίτη Σωτηρία
2η
 
 
 
 
14
Παραδεισιώτη-Καμπούρη Ελένη
 
3η
 
 
 
15
Παπαμάρκου Κωνσταντία
 
 
6η
 
 
16
Βασιλείου Άννα
 
3η
 
 
 
17
Βασιλείου Μάριος
 
 
 
6η
 
18
Ματσάγγου Έλενα
2η
 
 
 
 
19
Λοΐζου Αρετή
3η
 
 
 
 
20
Κωνσταντινίδη Αναστασία
 
 
 
 
1η - 2η
21
Χατζηκυριάκου Αναστασία
4η - 5η
 
 
 
 
22
Κοραή Νικόλ
 
 
 
5η
 
23
Γιάλλουρου Μαρία
 
 
 
3η
24
Κανελλίδου Χρυστάλλα
 
 
 
6η
25
Χαραλάμπους Βασιλεία
 
5η
 
 
 
26
Χρυσοστόμου Ανδρονίκη
2η
 
 
 
 
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΙ
27
Νίκου Μιχαλάκης
6η
 
 
 
 
28
Αβραάμ Άννα
 
 
 
4η - 5η
 
29
Καϊττάνη Μαρία
 
 
 
 
7η
30
Κωνσταντίνου Φίλιππος
 
6η
 
 
 
31
Επιφανίου Ελπινίκη
 
 
 
2η
 
ΦΥΣΙΚΟΙ
32
Κατσούλης Σπυρίδωνας
2η
 
 
 
 
33
Φωτιάδης Στυλιανός
 
 
 
 
1η - 2η - 3η
34
Παναγή Ιωάννα
 
3η
 
 
ΧΗΜΙΚΟΙ
35
Φιλίππου Ζελίνα
 
 
 
 
1η
36
Αυγουστή Χριστιάνα
 
 
 
 
5η
ΒΙΟΛΟΓΟΙ
37
Χαννίδου Νάσια
 
 
1η
 
 
38
Παπασωζομένου Βασούλα
 
 
3η
 
 
39
Κωνσταντίνου Άντρη
 
 
5η
 
 
ΓΕΩΓΡΑΦΙΑ
40
Αντωνίου Έλενα
 
2η
 
 
ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ
41
Αμβροσίου Σαλώμη, Αγγλικών
 
 
5η
 
 
42
Λοΐζου Λουίζα, Αγγλικών
 
 
2η
 
 
43
Χριστοφή Φούρναρη Μαρία, Αγγλικών
1η
 
 
 
 
44
Λευκαρίτου Ελενίτσα, Γαλλικών
 
 
 
 
2η
45
Πιτσιλλή Ιωάννα, Γαλλικών
 
 
3η
 
 
46
Χριστοδούλου Αφροδίτη, Ρωσσικών
 
 
 
 
4η
ΕΜΠΟΡΙΚΩΝ
47
Χριστοφόρου Ευδοκία
 
 
3η
 
 
48
Ιωάννου Ιωάννα
 
 
 
 
4η
49
Θεοδώρου Άριστος
 
 
5η
 
 
ΟΙΚΙΑΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ
50
Κωνσταντίνου Μαρκέλλα
 
 
2η
 
 
51
Κωνσταντίνου Έλενα
 
 
 
 
3η
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ
52
Παπαϊακώβου Μαριάννα
 
 
3η
 
 
53
Χαραλάμπους Γιαννάκης
 
3η
 
 
 
54
Αδάμου Αλέξανδρος
 
 
 
3η
ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ
55
Πουλουπάτης Παναγιώτης
 
2η
 
 
 
56
Πέρδικου Παναγιώτα
 
 
 
4η
 
ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
57
Παντάρα Γιούλα
3η
 
 
 
58
Παπαδόπουλος Γεώργιος
 
2η
 
 
 
59
Μούσκου Δώρα
 
 
 
2η
 
ΜΟΥΣΙΚΗΣ
60
Χρήστου Χριστιάνα
 
 
3η
 
61
Χοίρα - Λαζάρου Βούλα
 
 
 
2η
 
62
Τσαγκάρη Βικτώρια
2η
 
 
 
 
ΤΕΧΝΗΣ
63
Ζερβού Μαρίνα
 
 
 
 
2η
64
Λάμπρου Χριστίνα
 
4η
 
 
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΟ ΣΧΕΔΙΟ
65
Σιούλας Μιχαήλ
3η
 
 
 
ΘΕΑΤΡΟΥ
66
Σαββίδου Λητώ
 
 
4η
 
 
Σ.Ε.Α.
67
Χατζηλοϊζου-Αρμεύτη Μαρίνα
Καθημερινά μετά από τηλεφωνική επικοινωνία για διευθέτηση συνάντησης