Περιφερειακό Γυμνάσιο και Λύκειο Λευκάρων
Mon-Fri – 7.30-13.35
Τηλέφωνα: 24342421, 24342754
Τηλεομοιότυπο: 24342768
Μενού

Πρόγραμμα Επισκέψεων Γονέων 2022-23

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΠΡΟΣ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΚΑΙ ΚΗΔΕΜΟΝΕΣ

ΤΩΝ ΜΑΘΗΤΩΝ ΚΑΙ ΤΩΝ ΜΑΘΗΤΡΙΩΝ ΜΑΣ

 

Στον επισυναπτόμενο πίνακα φαίνονται οι μέρες και οι περίοδοι που οι καθηγητές/τριες μπορούν να σας συναντήσουν στο σχολείο, για να σας ενημερώσουν για την επίδοση και τη διαγωγή των παιδιών σας.

Θα ήταν χαρά μας να σας δεχτούμε στο σχολείο και να συζητήσουμε μαζί σας για την πρόοδο των παιδιών σας. Θερμή παράκληση να τηρηθούν τα μέτρα προστασίας από τον κορωνοϊό.

Παρακαλούμε συμβουλευτείτε και το ΩΡΑΡΙΟ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ

Μπορείτε να κάνετε λήψη ολόκληρου του αρχείου εδώ.

Α/Α

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ

ΔΕΥΤΕΡΑ

ΤΡΙΤΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ

ΠΕΜΠΤΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

  1.  

Γεωργίου Δόμνα Μαρία, Διευθύντρια, Βιολόγος

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΔΙΕΥΘΕΤΗΣΗ ΡΑΝΤΕΒΟΥ 7.30-13.00

 

ΒΟΗΘΟΙ ΔΙΕΥΘΥΝΤΕΣ Α’

  1.  

Παπαϊωάννου Γεώργιος, Β.Δ.Α΄, Τέχνης

3η -4η

 

 

 

 

  1.  

Μαννούρης Παναγιώτης, Β.Δ.Α΄, Πληροφορικής

 

 

4η

 

 

  1.  

Δημοσθένους – Σεργίου Κυπρούλα, Β.Δ.Α΄, Φιλόλογος

6η

 

 

 

 

 

ΒΟΗΘΟΙ ΔΙΕΥΘΥΝΤΕΣ

  1.  

Αριστείδου Ελευθέριος, ΒΔ, Φιλόλογος

 

 

2η

 

 

  1.  

Κεδαρίτου – Ανδρέου Παρασκευή, ΒΔ, Μαθηματικός

 

 

 

1η – 2η

 

  1.  

Όθωνος Μαρία, ΒΔ, Πληροφορικής

5η

 

 

 

 

  1.  

Αρμεύτη Μαρίνα, Β.Δ.,Φιλόλογος

 

2η

 

 

 

  1.  

Αρσιώτης Παύλος, Β.Δ., Μαθηματικός

2η

 

 

 

 

 

ΘΕΟΛΟΓΟΙ

  1.  

Χριστοφόρου Ελένη

5η

 

2η

 

 

  1.  

Κουννούσιη Γεώργιος

 

 

2η

 

 

 

ΦΙΛΟΛΟΓΟΙ

  1.  

Παπαμαργαρίτη Σωτηρία 

 

4η

 

 

 

  1.  

Παραδεισιώτη-Καμπούρη Ελένη

2η

 

 

 

 

  1.  

Βασιλείου Μάριος

 

 

 

 

6η

  1.  

Ματσάγγου Έλενα

2η

 

 

 

 

  1.  

Λοΐζου Αρετή      

 

 

 

3η

 

  1.  

Κοραή Νικόλ     

 

 

2η

 

 

  1.  

Γιάλλουρου Μαρία

1η, 4η

 

 

 

 

  1.  

Χαραλάμπους Βασιλεία

5η

 

 

 

 

  1.  

Χριστοδούλου Παναγιώτα

 

 

2η

 

 

  1.  

Παναγιώτου Μυριάνθη

 

 

5η

 

 

  1.  

Ιωάννου Ελένη

 

 

2η

 

 

  1.  

Γεωργιάδου Αθηνά

 

 

 

 

5η

 

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΙ

  1.  

Αβραάμ Άννα

 

 

4η

 

 

  1.  

Καϊττάνη Μαρία

3η

 

 

 

 

  1.  

Κωνσταντίνου Φίλιππος

 

 

1η

 

 

  1.  

Επιφανίου Ελπινίκη

 

 

 

 

5η

  1.  

Γιακουμή Βέρα

 

 

 

5η

 

  1.  

Φραγκέσκου Χρυστάλλα

 

 

 

 

2η

 

ΦΥΣΙΚΟΙ

  1.  

Κατσούλης Σπυρίδωνας

3η-4η

 

 

 

 

  1.  

Φωτιάδης Στυλιανός

5η

 

 

 

 

  1.  

Παναγή Ιωάννα

 

 

 

 

 

ΧΗΜΙΚΟΙ:

  1.  

Φιλίππου Ζελίνα

 

 

2η

3η

 

  1.  

Μαυρουδή Φλωρεντία 

 

 

 

 

 

ΒΙΟΛΟΓΟΙ:

  1.  

Χαννίδου Νάσια

 

 

7η

 

 

  1.  

Κωνσταντίνου Άντρη

 

 

 

5η

 

 

ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ

  1.  

Αλεξάνδρου Νικόλας

4η

 

 

 

 

 

ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ

  1.  

Αμβροσίου Σαλώμη, Αγγλικών

 

 

 

 

4η

  1.  

Λοΐζου Λουίζα, Αγγλικών

 

 

3η

 

 

  1.  

Χριστοφή Φούρναρη Μαρία, Αγγλικών

6η

 

 

 

 

  1.  

Τέμβριου Αθηνά, Αγγλικών 

 

 

1η

 

 

  1.  

Λευκαρίτου Ελενίτσα, Γαλλικών    

3η

 

 

 

 

  1.  

Γεωργίου Αντρούλλα, Γαλλικών

 

 

5η

 

 

  1.  

Χριστοδούλου Αφροδίτη, Ρωσικών  

 

 

 

3η

 

 

ΕΜΠΟΡΙΚΩΝ

  1.  

Χριστοφόρου Ευδοκία    

 

 

 

6η

 

  1.  

Ιωάννου Ιωάννα

 

 

 

 

3η

  1.  

Τσιακολής Γεώργιος

3η

 

 

 

 

 

ΟΙΚΙΑΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ

  1.  

Τζωρακάκη Νίκη-Νηρηϊδα

5η

 

 

 

 

  1.  

Τάτα Αγνή

 

 

 

 

5η

 

ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ

  1.  

Παπαϊακώβου Μαριάννα

 

 

 

4η

 

  1.  

Χαραλάμπους Γιαννάκης

 

 

 

2η

 

  1.  

Αδάμου Αλέξανδρος     

 

 

 

2η

 

 

ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ:

  1.  

Πουλουπάτης Παναγιώτης

 

 

1η

 

1η

  1.  

Θεοδώρου Έλενα 

 

3η

 

 

 

  1.  

Παπαχριστοδούλου Χριστόφορος

 

 

4η

 

 

 

ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ

  1.  

Πανταρά Γιούλα

3η

 

 

 

 

  1.  

Μούσκου Δώρα

 

 

3η

 

 

  1.  

Ησυχίου Ανδρέας

3η

 

 

 

 

 

ΜΟΥΣΙΚΗΣ

  1.  

Χρήστου Χριστιάνα

 

 

 

 

5η

  1.  

Χοίρα-Λαζάρου Βούλα

5η

 

 

 

 

  1.  

Κωνσταντίνου Νικόλας

 

 

 

 

6η

 

ΤΕΧΝΗΣ

  1.  

Ζερβού Μαρίνα

 

 

3η

 

 

  1.  

Λάμπρου Χριστίνα

 

5η

 

 

 

 

ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΟΥ

  1.  

Σιούλας Μιχάλης

 

 

 

3η

 

 

ΘΕΑΤΡΟΥ

  1.  

Σαββίδου Λητώ

5η

 

 

 

 

 

Σ.Ε.Α.

  1.  

Χατζηλοϊζου-Αρμεύτη Μαρίνα

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΔΙΕΥΘΕΤΗΣΗ ΡΑΝΤΕΒΟΥ 7.30-13.00