Περιφερειακό Γυμνάσιο και Λύκειο Λευκάρων
Τηλέφωνα: 24342421, 24342754
Τηλεομοιότυπο: 24342768
Μενού

Συνάντηση γονέων/κηδεμόνων με καθηγητές/τριες - β' τετράμηνο

ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΓΟΝΕΩΝ/ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ

ΜΕ ΤΟΥΣ/ΤΙΣ ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ/ΤΡΙΕΣ

Προς τους Γονείς και Κηδεμόνες των μαθητών/τριών του Σχολείου

Σας προσκαλούμε στο Σχολείο την Τετάρτη, 03 Απριλίου 2024 (1:35 μ.μ. – 3:00 μ.μ.), για να συναντήσετε τους/τις καθηγητές/τριεςτων παιδιών σας και να συζητήσετε μαζί τους για την επίδοση, τη φοίτηση και τη διαγωγή τους. Έχει ληφθεί πρόνοια σε κάθε αίθουσα ή γραφείο να βρίσκονται όσο το δυνατόν λιγότεροι/ες καθηγητές/τριες, ώστε η ανταλλαγή απόψεων να είναι ελεύθερη και αποτελεσματική.

Στον πιο κάτω πίνακα αναγράφονται οι καθηγητές/τριες και οι αίθουσες στις οποίες θα βρίσκονται. Εισηγούμαστε να έχετε υπογραμμισμένα τα ονόματα των καθηγητών/τριών που διδάσκουν στο παιδί σας, ώστε να ξέρετε ποιους/ποιες να συναντήσετε. Το σχεδιάγραμμα του σχολείου που επισυνάπτεται θα σας βοηθήσει να τους/τις βρείτε με ευκολία.

Η παρουσία σας είναι απαραίτητη, καθώς η επικοινωνία, η αλληλοενημέρωση και η αρμονική συνεργασία Σχολείου και Γονέων/Κηδεμόνων αποτελούν βασική και ουσιαστική προϋπόθεση στην κοινή προσπάθεια για συνεχή πρόοδο και ενδυνάμωση των παιδιών.

Για τον πίνακα στον οποίο αναγράφονται οι καθηγητές/τριες και οι αίθουσες στις οποίες θα βρίσκονται πατήστε ΕΔΩ

Για το σχεδιάγραμμα του σχολείου πατήστε ΕΔΩ

ΑΠΟ ΤΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ