• img1
  • img2
  • img3
  • img5
  • img4
  • img6

Μαθητικά Συμβούλια

 

ΣΥΜΒΟΥΛΙΑ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

Πρόεδρος

Αντιπρόεδρος

Γραμματέας

Ταμίας

Υπεύθυνος Βιβλιοθήκης

Περιβάλλοντος

Ευπρεπισμού Τάξης

Επιλαχόντες/ούσες

A1

ΑΓΓΕΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΘΕΚΛΑ

ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΜΑΡΙΑΜ

ΠΑΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ

1. ΖΟΥΠΠΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ

2. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΜΙΧΑΗΛ

A2

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ

ΚΑΡΑΟΛΗΣ ΑΥΓΟΥΣΤΙΝΟΣ

ΤΖΙΟΥΛΑΦΑΚΙ ΑΛΙ

ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟΥ ΜΑΡΙΟΣ

CHURSINA MARIA

1. MΙΚΕΛΛΗ ΜΙΚΑΕΛΛΑ

2. ΧΑΤΖΗΑΔΑΜΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

A3

ΠΕΤΡΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΣΑΒΒΑ ΑΘΗΝΑ

ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΔΑΜΙΑΝΗ

ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΣ

ΨΥΝΤΡΟΣ ΜΑΡΙΟΣ

1. ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

2. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ

B1

ΚΟΝΝΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΕΝΔΕΑΣ

1. ΑΝΔΡΕΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ

2. ΣΙΑΚΙΔΗ ΝΙΚΟΛΙΝΑ
2. ΧΑΤΖΗΠΑΣΧΑΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

B2

ΜΑΜΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΔΙΟΜΗΔΟΥΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

ΑΡΤΕΜΙΟΥ ΜΑΡΘΑ

1. ΟΡΑΤΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2. ΚΑΙΚΙΤΗ ΑΝΤΡΕΑ

B3

ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΥ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑ

ΗΣΥΧΙΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ

ΠΑΥΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ

1. ΑΝΔΡΕΟΥ ΚΛΕΑΝΘΗΣ

2. ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

Γ1

ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΑΝΩΛΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΣ

ΓΑΒΡΙΗΛ ΦΛΩΡΕΝΤΙΑ

ΑΝΔΡΕΟΥ ΑΝΤΡΙΑ

1. ΑΡΙΣΤΟΔΗΜΟΥ ΑΡΙΣΤΟΣ

2. ΜΙΚΑΛΛΗ ΑΓΓΕΛΟΣ

Γ2

ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΤΑΥΡΙΑΝΑ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ

ΛΑΟΥ ΝΕΟΚΛΗΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

1. ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟΥ ΧΑΡΙΔΗΜΟΣ

2. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΟΣ

Γ3

ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΑΝΝΑ

ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗ ΚΥΡΙΑΚΗ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΘΕΟΠΙΣΤΗ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ

ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ ΑΥΞΕΝΤΙΑ

1. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

2. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΝΤΡΟΥΛΛΑ

 

ΣΥΜΒΟΥΛΙΑ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΛΥΚΕΙΟΥ

Πρόεδρος

Αντιπρόεδρος

Γραμματέας

Ταμίας

Υπεύθυνος Βιβλιοθήκης

Περιβάλλοντος

Επιλαχόντες/ούσες

Δ1

ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΥΡΙΑΝΘΗ

ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΥΓΕΝΙΑ

HALL BETH NATALIE

ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΣ

1. ΜΙΛΤΙΑΔΟΥΣ ΜΑΡΙΟΣ

2. ΠΕΤΡΟΣ ΑΝΤΡΙΑΝΑ

Δ2

ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ

ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ

ΣΤΑΥΡΙΝΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ

ΠΤΩΧΟΥ ΚΛΕΑΝΘΗ

ΚΑΛΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

1. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΙΧΑΕΛΑ

2. ΑΝΕΜΟΜΥΛΟΣ ΑΝΤΡΕΑΣ

Δ3

ΧΑΤΖΗΜΙΛΤΗ ΣΤΕΛΛΑ

ΜΙΚΑΛΛΗ ΜΑΡΙΑ

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ

ΚΩΣΤΑ ΔΑΜΙΑΝΗ ΜΑΡΙΑ

ΜΟΧΑΜΑΤ ΤΖΟΥΛΑΜΑΚΙ ΖΑΧΡΑ

1. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΧΡΥΣΤΑΛΛΑ

2. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

Ε1

ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗ ΚΥΡΙΑΚΗ

ΖΓΑΓΕΒΣΚΑ ΑΛΙΤΣΙΑ ΒΙΚΤΩΡΙΑ

ΠΑΠΑΙΑΚΩΒΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ

ΛΕΝΤΖΟΥ ΧΡΥΣΤΑΛΛΑ

ΠΙΣΚΟΠΟΥ ΑΝΤΡΕΑΣ

1. ΜΑΜΑ ΓΙΩΡΓΟΣ

2. ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΗ

Ε2

ΣΩΤΗΡΙΑΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΑΓΓΕΛΗ ΑΓΓΕΛΙΝΑ

ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΧΡΗΣΤΟΥ ΣΙΛΟΥΑΝΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑΣ

1. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ

2. - - -

ΣΤ1

ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΕΥΑΓΓΓΕΛΟΣ

ΑΝΔΡΕΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΛΙΕΟΝΤ

1. - - -

2. - - -

ΣΤ2

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ - ΜΑΡΙΑ

ΠΕΤΡΟΥ ΙΑΚΩΒΟΣ

ΓΙΑΣΕΜΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ

ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟΥ ΧΡΥΣΗ

ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΝΤΡΕΑΣ

1. ΣΩΚΡΑΤΟΥΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

2. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΣΤ3

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ

ΜΙΧΑΗΛ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΣΤΑΥΡΟΥ ΞΕΝΙΑ

ΧΡΙΣΤΟΦΗ ΑΝΤΡΙΑ

1. ΓΙΑΓΚΟΥ ΜΑΡΙΑ

2. - - -

Εκδηλώσεις

Από τα εργαστήρια την "Ημέρα Γραμμάτων"

Τελευταία ενημέρωση 08/04/2021

Αλέξης Αδάμου, Καθηγητής Πληροφορικής.

Επικοινωνία

Διεύθυνση: Οδός Δανάκη Χριστοδουλίδη 3,
7700 Πάνω Λεύκαρα

Τηλέφωνα: Γραμματεία : 24342421, 24342754
Τηλεομοιότυπο: 24342768
Ηλεκτρονικό Ταχυδρομείο:
gym-lefkara-lar@schools.ac.cy

Σχολική Εφορεία: 24342626
Κρατικό Ινστιτούτο Επιμόρφωσης: 24342986